kandydatów

Etat Rzemieślnik

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Rzemieślnik
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/23/2555
OBOWIĄZKI:

Dokonywanie okresowych przeglądów, konserwacji, remontów i napraw oraz utrzymywaniu w stałej sprawności technicznej: rozdzielni elektrycznych, oświetlenia zewnętrznego, oświetlenia ewakuacyjnego, drobne naprawy, konserwacja elektronarzędzi. Wykonywanie nowych instalacji elektrycznych zarówno ogólnych jak i ekspozycyjnych oraz modernizacja istniejących, wykonywanie prac związanych z okablowaniem sieci telefonicznej na terenie Muzeum, informowanie przełożonych o awariach sieci, maszyn i urządzeń elektrycznych oraz o sytuacjach zagrażających ich wystąpieniu, obsługa przydzielonych urządzeń audio-wizualnych i nagłaśniających oraz utrzymywanie tych urządzeń w należytym stanie technicznym, zgłaszanie zapotrzebowania na materiały i części elektryczne. Utrzymywanie minimalnego zapasu materiałów eksploatacyjnych zapewniających sprawne funkcjonowanie Muzeum, wykonywanie innych prac zleconych przez Kierownika Działu Infrastruktury Muzealnej i Dyrekcję MNG, przestrzeganie zarządzeń Dyrektora Muzeum, regulaminu wewnętrznego, przepisów BHP i PPOŻ, odpowiedzialność materialna za powierzone mienie. Zatrudnienie przypada na przełom marca i kwietnia 2023 roku. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7-15.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie minimum zawodowe, preferowane średnie techniczne kierunkowe (elektryk lub pokrewne), doświadczenie zawodowe min. 1 rok na stanowisku elektryka. Zdolności manualne, umiejętność obsługi elektronarzędzi i urządzeń audio-wizualnych i nagłaśniających, uprawnienia SEP do 1KV (jeśli kandydat kiedyś posiadał uprawnienia SEP do 1KV, to może je uzupełnić), mile widziane prawo jazdy kat. B. Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność i systematyczność, zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 do 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy