kandydatów

Etat Data Engineer (Databricks)​

Firma: Gemini Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Jako Inżynier danych (Data Bricks) będziesz przetwarzał, gromadził i uzgadniał dane wspierające decyzje biznesowe w organizacji. Twoją codziennością będzie projektowanie i budowa modeli analitycznych i procesów zasilania. Ponadto będziesz kształtował kolejne kroki ewolucji architektury platformie BI.

Data Engineer (Databricks)​
Miejsce pracy: Gdańsk
Twoje zadania i obowiązki:
  • Budowa procesów przetwarzania danych na platformie Azure Databricks
  • Projektowanie modeli analitycznych
  • Rozwój i optymalizacja istniejących procesów przetwarzających dane zbudowanej w chmurze publicznej Azure
  • Bliska współpraca z Product Ownerem i Analitykiem nad rozwojem platformie BI
  • Współpraca w zespole pracujący metodologią scrum oraz stosującą praktyki code review oraz procesy cicd
Twoje doświadczenie i umiejętności:
  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu z wykorzystaniem technologii Spark preferowany pySpark
  • Wykształcenie wyższe kierunków ścisłych, preferowany kierunek informatyka
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej
  • Bardzo dobra znajomość bazy danych SQL Server lub Oracle
  • Doświadczenie w projektowaniu struktur danych oraz optymalizacji zapytań SQL
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość technologii Azure Analysis Services
  • Mile widziana doświadczenie w technologii Apache Airflow, Google Bigquery
Oferujemy:
  • Ambitne i innowacyjne projekty mające wpływ na poprawę zdrowia naszych klientów
  • Praca z najnowszymi technologiami w organizacji działającej w trzech największych chmurach publicznych, w tym Azure
  • Gemini to również miejsce, gdzie głos każdego się liczy. Ponadto warto pracować w organizacji regularnie wyróżnianej nagrodami w obszarze IT, między innymi Digital Excellence Awards 2020 oraz IT manager of tomorrow 2021
  • Pracę, która daje możliwość realnego wpływu na rozwój Apteki Internetowej i Aptek Stacjonarnych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Elastyczne podejście od pracy hybrydowej lub zdalnej
  • Benefity pozapłacowe: kartę sportową, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, program poleceń pracowniczych
Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja.
Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.